Blog

Koberce jsou pořád populární. Jaké jsou hlavní styly a proč byste si je měli pořídit?

Nabídka podlahových krytin je v současné době velmi pestrá. Na výběr máte dřevěného podlahy, plovoucí, dlažbu, vinylové i přírodní lino. A nesmíme zapomenout ani na tradiční koberce, které neztrácejí nic ze své atraktivity. Co všechno o nich ještě nevíte?

Moderní tapety ve vašem domově vykouzlí zcela nový interiér

Mít útulný domov je snem mnoha lidí. To ovšem s sebou nese o něho pečovat. A to nejen uklízet, ale také čas od času se pustit do obnovy interiéru a jeho renovace. Není třeba dělat velké změny, někdy postačí třeba jen vytapetovat jednu stěnu a pokoj hned nabude jiný ráz. Jaké nabídka tapet je na trhu?

Koupelna a vodovodní baterie: Jak vybrat tu nejlepší?

Téma hygieny provází lidstvo odnepaměti. Ne vždy k ní mělo kladný vztah, někdy byla voda i zatracovaná. Moderní doba přinesla nový pohled na čistotu a svou roli sehrálo i zkvalitnění vodovodní sítě a přivedení vody až do jednotlivých domů. Co všechno víme o vodovodních bateriích a jaká je jejich nabídka na trhu?

Posezení na terase: Který materiál je nejlepší a jak si vybrat jeho vzhled?

Bydlení v rodinném domě má nesporné výhody. Jedna tkví také v tom, že si můžete vybudovat venkovní posezení na terase a vychutnávat si čerstvý vzduch, sluneční paprsky a přitom relaxovat. Jakým nábytkem byste tento prostor měli vybavit?

Jak zařídit koupelnu, aby vám v ní bylo příjemně. Na co nezapomenout?

Koupelna je obvykle prvním místem, kam člověk kráčí, když se ráno probudí. Její hezky zařízený prostor dokáže příjemně naladit, proto je třeba volbě vhodného koupelnového vybavení věnovat patřičnou péči. Co by v ní rozhodně nemělo chybět?

Na jaké posteli se vám bude nejlépe spát aneb průvodce jejím výběrem

Postel patří k základnímu vybavení domácnosti. I kdybyste nic jiného doma neměli, bez postele se neobejdete. Je to také obvykle první nábytek, který se do bytu pořizuje. Jako postel vybrat, aby se vám na ní dobře spalo?

Šetrné a ekologické mytí nádobí v myčce: Jak na to?

Každý z nás svými malými krůčky může pozitivně ovlivnit prostředí, ve kterém žije. Jedním ze způsobů, jak jít naproti udržitelnějšímu způsobu života, je ekologizace běžných domácích činností. Mezi ně patří i mytí nádobí a používání myčky a právě na ni se zaměříme. Jak mýt nádobí v myčce ekologicky, jaké používat šetrné přípravky a jak více šetřit vodou i energiemi?

Krb, krbová kamna nebo krbová vložka aneb jak si doma vytvořit pohodovou atmosféru

V mnoha domácnostech se o teplo domova stará vytápění prostřednictvím elektřiny nebo plynu. Je to pohodlné a praktické řešení, kdy stačí jen otočit knoflíkem na termostatu a radiátory se během krátké chvíle rozehřejí na příjemnou teplotu. Ovšem v některých rodinných domech se topí i pomocí krbu či krbových kamen. V čem tkví jejich výhoda a proč je dobré si je domů pořídit?

Jak zařídit ložnici, aby byla útulná a dobře se v ní spalo?

Je před vámi příjemný úkol v podobě zařizování ložnice? Pak byste měli mít k dispozici potřebné informace o tom, v jakém stylu a barvách je vhodné vybrat nábytek a doplňky. Jejich volba není náhodná, protože i na vybrané barvě záleží, jak se nakonec ve své ložnici budete cítit. Můžete se inspirovat našimi radami.

Jak prakticky zařídit kuchyni, aby se vám v ní dobře vařilo?

O kuchyni se říká, že je srdcem domácnosti. Není divu, že tomu tak je, když příprava jídla je každodenní nutností. I kdybyste si vařili jen ranní kávu a večerní čaj a k tomu namazali chleba, prostředí kuchyně by mělo být zařízené tak, abyste se cítili pohodlně. Jak na to?