Blog

Koberce jsou pořád populární. Jaké jsou hlavní styly a proč byste si je měli pořídit?

Nabídka podlahových krytin je v současné době velmi pestrá. Na výběr máte dřevěného podlahy, plovoucí, dlažbu, vinylové i přírodní lino. A nesmíme zapomenout ani na tradiční koberce, které neztrácejí nic ze své atraktivity. Co všechno o nich ještě nevíte?

Matrace pro váš kvalitní spánek: Jak vybrat tu nejlepší?

Klidný spánek přináší odpočinek a je nezbytný pro další fungování v životě. Pokud se dobře nevyspíte, sami na sobě můžete pozorovat, jak se na vás nedostatek kvalitního spánku podepíše. Bolest hlavy nebo v zádech jsou nepříjemnými obtížemi. Přitom někdy stačí jen vyměnit starou matraci za novou, aby byl spánek opět relaxační. Jaká je jejich nabídka?

Sedací souprava v obývacím pokoji plní úlohu ústřední dominanty

Jakou věc jste si do svého obývacího pokoje pořídili? Byla to televize, nebo sedací souprava? Pravdou je, že bez televize žije spousta domácností, ale sedačka jim doma určitě nechybí. Na co byste se měli při jejím výběru zaměřit?

Zařizujeme předsíň vkusně a prakticky

Při vstupu do předsíně by na vás měla dýchnout pohoda. Je to totiž první místnost, která se vám představí, když vstoupíte do svého bytu. Bude-li v ní nepořádek a věci poházené bez ladu a skladu, budou další pokoje jen stěží špatný dojem napravovat, i když by byly uklizené. Čím předsíň zařídit, aby plnila svůj hlavní účel?

Čím se vyznačuje provensálský styl? Atmosféru francouzského venkova vytvoříte i v našich podmínkách

Provensálský styl vytváří v interiéru pohodové prostředí. Je to dáno především volbou materiálů i barevným odstínem doplňků. Co je pro něho typické a jak si v tomto stylu zařídit svůj byt?

Minimalismus v domácnosti: Čeho se zbavit?

Minimalismus v posledních letech hýbe světem. Projevuje se v architektuře, designu, módě, ale i celkovém životním stylu. Nechte ho vstoupit i do vašeho domova a zbavte se zbytečných věcí, které vám neslouží. Uvidíte, že se dostaví pocit úlevy. Máme pro vás přehled všech možných předmětů, které vám rozhodně chybět nebudou.