Blog

Sedací souprava v obývacím pokoji plní úlohu ústřední dominanty

Jakou věc jste si do svého obývacího pokoje pořídili? Byla to televize, nebo sedací souprava? Pravdou je, že bez televize žije spousta domácností, ale sedačka jim doma určitě nechybí. Na co byste se měli při jejím výběru zaměřit?

Koberce jsou pořád populární. Jaké jsou hlavní styly a proč byste si je měli pořídit?

Nabídka podlahových krytin je v současné době velmi pestrá. Na výběr máte dřevěného podlahy, plovoucí, dlažbu, vinylové i přírodní lino. A nesmíme zapomenout ani na tradiční koberce, které neztrácejí nic ze své atraktivity. Co všechno o nich ještě nevíte?

Moderní tapety ve vašem domově vykouzlí zcela nový interiér

Mít útulný domov je snem mnoha lidí. To ovšem s sebou nese o něho pečovat. A to nejen uklízet, ale také čas od času se pustit do obnovy interiéru a jeho renovace. Není třeba dělat velké změny, někdy postačí třeba jen vytapetovat jednu stěnu a pokoj hned nabude jiný ráz. Jaké nabídka tapet je na trhu?

Krb, krbová kamna nebo krbová vložka aneb jak si doma vytvořit pohodovou atmosféru

V mnoha domácnostech se o teplo domova stará vytápění prostřednictvím elektřiny nebo plynu. Je to pohodlné a praktické řešení, kdy stačí jen otočit knoflíkem na termostatu a radiátory se během krátké chvíle rozehřejí na příjemnou teplotu. Ovšem v některých rodinných domech se topí i pomocí krbu či krbových kamen. V čem tkví jejich výhoda a proč je dobré si je domů pořídit?