ArtExt Dvířka na myčku ZM / 45 Tivoli Barva korpusu: Grey

1860,00 Kč

Značka: ArtExt
Dostupnost: Skladem

0 hlasů

Do obchodu Mujnabytek.cz

  • Do obchodu

Do obchodu

Kuchyňská linka Tivoli   je vytvořena v jedniečnom   skandinávském stylu.   Nabízí obrovský výběr skříněk a umožňuje vytvořit si jedinečnou a funkční kuchyňskou linku jakéhokoliv rozměru. Nepřehlédněte ani kuchyňské skříňky se sklem a ozdobnými lištami, které vytvoří ve Vaší kuchyni neopakovatelné kouzlo. Kuchyňská linka Tivoli je dostupná pouze v matném provedení, dvířka jsou vyráběny v nejvyšší kvalitě - lakováním. Barevné provedení korpusu si můžete zvolit z 3 odstínů - bílá, grey a lava. Barevný odstín dvířek si můžete zvolit z množství odstínů, dostupné jsou 2 kompletní vzorníky barev - RAL a ICA . Svou vysněnou kuchyňskou linku si můžete vyskládat ze široké nabídky kuchyňských skříněk Tivoli .

Dvířka nejvyšší kvality jsou vyrobeny z 19 mm MDF, která je lakovaná šesti vrstvami, 3x vrstva základu a 3x vrstva laku. Barevný odstín dvířek si můžete vybrat z 2 vzorníků barev:

vzorník RAL vzorník ICA vybraný odstín prosíme vepsat do poznámky v objednávce

Dvířka na myčku ZM / 45 jsou dodávány s úchytem a soklem. Myčka stojí samostatně a nevkládá se do žádné skříňky, dokoupí se k ní pouze tyto příslušné dvířka. Tento typ je určen pro myčky se zakrytým ovládacím panelem. Jedná se o univerzální velikost myčky 45 cm. Úchyt je započítán v ceně skříňky, v balení je úchyt Reling . Pokud máte zájem o jiné úchyty, dají se doobjednat z naší nabídky úchytů .

Nabídku pracovních desek naleznete v kategorii příslušenství ke kuchyňským linkám - pracovní desky . u skříněk   Tivoli je možnost dokoupení double systému, příborníků, organizérů, drátěných systémů, těsnících lišt a jiné, v kategorii příslušenství .

Rozměr (ŠxV): 45 x 72 cm

materiál:

korpus: lamino - tloušťka 18 mm dvířka: MDF / lak - tloušťka 19 mm

Barevné provedení korpusu:

bílá grey lava

Upozornění: Váš monitor nemusí zobrazovat barvy, takové jako jsou ve skutečnosti!

  • Podobné produkty

Podobné produkty

  • Podobné produkty podle značky

Podobné produkty podle značky

Přihlaste se do newsletteru

Přihlaste se do newsletteru