ArtExt Kuchyňská skříňka horní, W4 / 45 Essen Farba korpusu: Lava

2574,00 Kč

Značka: ArtExt
Dostupnost: Skladem

0 hlasů

Do obchodu Mujnabytek.cz

  • Do obchodu

Do obchodu

Kuchyňská linka Essen má v nabídce 3 moderní odstíny dvířek - bílá, šedá a černá v lesku, díky speciálnímu hlubokému lesku mají dvířka "efekt skla". Akrylové dvířka jsou velmi pevné a odolné vůči poškrábání, obsahují ionty stříbra, které mají antibakteriální účinky. Korpusy skříněk jsou dostupné ve 3 barvách - bílá, grey a lava. Kuchyňská linka Essen nabízí skříňky v různých rozměrech . F arebné provedení korpusu a dvířek, je možné libovolně kombinovat, díky čemuž si umíte vytvořit kuchyňskou linku podle svých představ.

Horní skříňka W4 / 45 má uvnitř 3 police. Na skříňku je použit korpus v tloušťce 18 mm, na výběr je ze 3 barev - bílá, grey a lava. Dvířka si můžete vybrat ze 3 odstínů - bílá, šedá a černá, vybraný odstín prosíme vepsat do poznámky v objednávce.

Skříňka je univerzální, otevírání se dá použít na pravou i levou stranu. Úchyty jsou započteno v ceně skříňky, v balení je úchyt Reling. Pokud máte zájem o jiné úchyty, dají se doobjednat z naší nabídky úchytů .

Ve skříňce s bílým korpusem jsou použity panty Grasshopper s tichým dovíráním. Ve skříňce s korpusem grey a lava jsou použity panty BLUM, které neobsahují tiché dovírání, ale dá se doobjednat .

Rozměr: 45 x 96 x 32,5 cm

materiál:

Korpus: LTD - tloušťka 18 mm Dvířka: MDF / Akryl Barevné provedení korpusu:

bílá grey lava

Barevné provedení dvířek:

bílý lesk šedý lesk černý lesk

Barevné provedení dvířek prosíme uvést do poznámky v 3.krok objednávky.

Upozornění: Váš monitor nemusí zobrazovat barvy, takové jako jsou ve skutečnosti!

  • Podobné produkty

Podobné produkty

  • Podobné produkty podle značky

Podobné produkty podle značky

Přihlaste se do newsletteru

Přihlaste se do newsletteru