DEOKORK Ratanová sestava VIENNA (polstry ZDARMA)

20167,00 Kč

Značka: DEO1
Dostupnost: Skladem

0 hlasů

Do obchodu i-zahradninabytek.cz

  • Do obchodu

Do obchodu

Moderní posezení z umělého ratanu pro 4 osoby. Originální barva a designové nohy nábytku v dekoru dřeva parádně vybaví zahradu, terasu i komerční prostory.,Hledáte opravdu jedinečný nábytek? Set Vienna se stabilní hliníkovou konstrukcí a opletem z umělého ratanu v žíhané šedo-krémové barvě vám zpříjemní chvilky strávené venku. Podobné posezení nemá každý soused! Proč si neudělat na zahradě stejné pohodlí jako v obýváku? Na pohovce a křeslech se vám bude skvěle sedět. Už si jen vzít knížku nebo občerstvení a můžete relaxovat. Umělý ratan je téměř bezúdržbový a krásně doplní každý prostor.,Nábytek Vienna dodá vaší zahradě šmrnc,Set Vienna obsahuje dvoumístné sofa a dvě křesla,takže se na něm bez problémů usadí 4 osoby.Sedací části doplňuje konferenční stolek, na kterýse vejdou všechny nezbytnosti, ať už je to sklenka vína, nebo něco dobrého na zub. Desku stolu tvoří průhledné tvrzené sklo. Nohy nábytku v dekoru dřeva oživují celkový vzhled. V ceně sestavy obdržíte tmavě šedé polstrování. Místa k sezení mají vysokou nosnost – křesla 130 kg, pohovka 250 kg.,Sestava Vienna se kromě domácích teras a interiérů včetně zimních zahrad hodí do gastro zařízení, hotelů, wellness provozoven a jiných komerčních prostor. Obzvlášť stylově vypadá v kavárnách! Univerzální barva ladí se všemi typy bydlení – nábytek udělá dojem, ať jej umístíte doma na zahradu, k moderní vile, nebo na hotelovou recepci.,10 benefitů ratanového posezení

Žádný levný plast – umělý ratan není levným plastem, který známe ze supermarketového zahradního nábytku. Jde o pevný materiál, který vás nezradí.,Pružnost a pevnost – nepraská jako plast a nikdy se nerozplete jako přírodní ratan, navíc má vysokou nosnost.,Odolnost – nábytek zvládne i horší povětrnostní podmínky, jako je mráz, déšť, či letní horka a zdatně odolává UV záření.,Zdravotní nezávadnost – ačkoli když jde o syntetický materiál, našemu zdraví neškodí.,Dlouhá životnost – nábytek z umělého ratanu díky svým vlastnostem vydrží dlouhé roky.,Nepotřebuje údržbu – bohatě si vystačíte s vlhkým hadříkem a trochou saponátu.,Nevybledne – ani nejostřejší letní sluníčko nenapáchá žádné škody.,Je lehký – nesporná výhoda pro manipulaci po zahradě i uschování mimo sezónu.,Je ekologický – materiál je kompletně recyklovatelný.,Nestojí váš roční plat – ceny nábytku z umělého ratanu jsou velmi příznivé, a to i v kategorii luxusních sestav.

Jak pečovat o sestavu z umělého ratanu?,Pokud si pořídíte nábytek z umělého ratanu, nečeká vás složitá údržba. Sestavu jednoduše vyčistíte navlhčeným hadříkem, v případě velkých nečistot stačí přidat trochu saponátu a je hotovo. Na polstrování použijte lepicí váleček na čištění textilií.,Umělý ratan je bezúdržbovým materiálem, který vám bude dělat radost bez zbytečných starostí s péči o něj a vypadá dlouho jako nový! Abyste zabránili znečištění, a to zejména sedacích podušek, kupte si praktický obal na nábytek. V sezóně se hodí jako ochrana před deštěm. Mimo sezónu s ním přikryjete posezení při skladování. Pokud set v zimě nepoužíváte, uschovejte jej na čistém, větraném a suchém místě – například v garáži, nebo zahradním domku.,V bodech: proč si pořídit nábytek Vienna?

Získáte pohodlné zahradní posezení s polstry v ceně (4 místa na sezení),,krásný vzhled šedo-krémového žíhaného ratanu podtrhuje šedé polstrování a nohy nábytku v dekoru dřeva,,umělý ratan nabízí výhodný poměr kvality a ceny, překvapí vás dlouhou životností,,všechny části včetně konstrukce jsou pevné a odolné,,nábytek je bezúdržbový, bude sloužit vám, nikoli vy jemu.

Prohlédněte si všechny sedací sestavy zahradního nábytku z umělého ratanu dostupné komfortně online. K posezení Vienna se výborně hodí ratanové lehátko, se kterým bude venkovní relax ještě příjemnější. Materiál: umělý ratan, hliník.kostra, Barva: šedá/krémová, Obsahuje: 1x 2-místná pohovka, 1x stůl, 2x křeslo, Rozměr stolu: délka 1000 x hloubka 500 x výška 450, Rozměr křesla/židle: šířka 820 x hloubka 750 x výška 800, Nosnost křesla/židle: 130, Rozměr 2-místné lavice/pohovky: délka 1320 x hloubka 750 x výška 800, Nosnost 2-místné lavice/pohovky: 250, Hmotnost balení: 65, Polstrování: ano (tmavě šedá)

  • Podobné produkty

Podobné produkty

  • Podobné produkty podle značky

Podobné produkty podle značky

Přihlaste se do newsletteru

Přihlaste se do newsletteru