DEOKORK Zahradní teaková sestava FOXI BALCONY I. 1+4 (ZDARMA polstry)

16399,00 Kč

Značka: DEOKORK
Dostupnost: Skladem

0 hlasů

Do obchodu i-zahradninabytek.cz

  • Do obchodu

Do obchodu

Stylové stolování pro celou rodinu. S teakovým posezením Foxi Balcony to bude hračka. Udělejte si radost kvalitním skládacím nábytkem na zahradu nebo terasu.,Ušetřete místo se skládacím nábytkem,Skládací set nábytku Foxi Balcony obsahuje kulatý stůl (průměr 80 cm) a čtyři křesla. K posezení vám přibalíme čtyři béžové podušky zdarma, takže nemusíte řešit nákup padnoucího polstrování. Dřevěný nábytek sluší každé české zahradě, přírodní materiály nikdy nevyjdou z módy. Vsaďte na kvalitu s rodinnou sestavou Foxi. Stůl i židle snadno složíte, takže zaberou minimum prostoru, když je zrovna nepoužíváte.,Nábytek je vyrobený ze zlatavého, výrazně prokresleného teakového dřeva s mimořádnou trvanlivostí. Dřevo teaku je zárukou maximální odolnosti. Teak patří k tomu nejlepšímu, co si můžete přát – vyrábějí se z něj i luxusní jachty! Díky vysokému obsahu oleje nábytku z teaku neublíží ani přiměřená vlhkost. Kromě exteriéru se bude parádně vyjímat i v zahrádkách restaurací, v kavárnách a jiných interiérech, například v zimní zahradě.,Výhody zahradního nábytku z teaku,Teakové dřevo pochází ze stromu teka obrovská, který roste v jihovýchodní Asii, Americe a západní Africe. Tyto stromy jsou vysoké až 40 metrů! Teakový nábytek má spoustu výhod:

díky vysokému obsahu pryskyřic ho nenapadají plísně, termiti ani jiní škůdci,,odolává nepříznivému počasí (horku, větru, dešti, sněhu, dokonce i mrazu),,je tvrdý, pevný a pružný, má vysokou nosnost – to vše se projevuje dlouhou životností (až 25-30 let při správné péči),,přirozený medový odstín teaku krásně ladí s jakýmkoli stylem vybavení,,dřevo se jen tak neokouká a zapadne mezi keře a stromy na vaší zahradě,,koupě teakového nábytku je investice, která se vyplatí – materiál neztrácí na hodnotě ani po mnoha letech.

Jak pečovat o teakové posezení?,Teak má teplou zlatou, medovou barvu bez velkých odchylek. Bez ošetření se barva dřeva mění na stříbrošedou, čemuž zabráníte nánosem výživného teakového oleje. Poprvé nábytek ošetřete ihned po zakoupení a poté pravidelně (minimálně jednou ročně) před novou sezónou. Návod na použití a další informace najdete v článku o teakovém oleji. Posezení si vaši péči zaslouží a odmění se jedinečným vzhledem a prodlouženou životností.,Při běžném čištění stačí nábytek otřít od prachu a nečistot. Bohatě si vystačíte s mýdlovou vodou a následným očištěním čistou vodou. Nábytek nedrhněte drátěnkou ani agresivními přípravky. Při delším používání nezapomeňte na dotažení šroubů a sklížení spojů.

Skladování zahradního nábytku Foxi Balcony,Pokud nebudete nábytek využívat mimo sezónu, uschovejte jej do suché větrané místnosti (ideální je půda, suchý sklep, garáž, nebo zahradní domek). Při skladování oceníte možnost složení křesel a stolu – díky tomu ušetříte místo.,Ačkoli teakové dřevo vydrží leccos, zvažte pořízení obalu na nábytek. PVC plachta posezení ochrání před deštěm, prachem a dalšími nečistotami, takže si i po velké vichřici sednete na čistý a suchý nábytek. Navíc se bude hodit při skladování – nábytek s obalem se nezapráší.,Ve zkratce: proč si pořídit teakový set Foxi?

Získáte zahradní stůl a čtyři křesla z kvalitní dřeviny teaku za příznivou cenu,,křesla mají vysokou nosnost a obdržíte k nim béžové podušky zdarma,,nábytek jednoduše uskladníte – křesla i stůl můžete složit,,skvělá investice, pokud vás už nebaví nábytek na jednu sezonu,,nábytek z teaku je odolný s dlouhou životností, údržbu zvládnete levou zadní,,zákazníci si pochvalují atraktivní exotický materiál – podobné posezení nemá každý a využívají ho v exteriéru i interiéru.

Ještě neznáte teakové dřevo? Dejte mu na vaší zahradě šanci a sáhněte po nábytku, který opravdu vydrží. Sestavu nábytku Foxi krásně doplní zahradní lehátko z teaku. Sestava obsahuje: 4x Zahradní skládací židle s poduškou FOXI (teak), 1x Zahradní skládací stůl IVORY ⌀ 80 cm (teak)

  • Podobné produkty

Podobné produkty

  • Podobné produkty podle značky

Podobné produkty podle značky

Přihlaste se do newsletteru

Přihlaste se do newsletteru