Grivalsky Postel Laura Rozměr: 180x200 cm, Matrace: Wellnes - tvrdost 4, Rošt: Pevný lamelový rošt

24410,00 Kč

Značka: Grivalsky
Dostupnost: Skladem

0 hlasů

Do obchodu Nabytekpaul.cz

 • Do obchodu
 • Parametry

Do obchodu

Postel Laura,Elegantní dvoulůžko s volně loženou matrací. Polohovací lamelový rošt-28 lamel včetně plynových pístů.

Barevné provedení:

A35/A50

Rozměry: 160/180 cm

Délka: 211 cm,Šířka: 172/192 cm,Výška čela: 122 cm,Výška lehací plochy:  61-67 cm

 Dva růžné přístupy do úložného prostoru 

z boku (pevný lamelový rošt),s polohovacím roštem hlavy a otevíraní úložného prostoru od nohou (polohovací 28 lamelový rošt) včetně plynových pístů

Matrace:,VITALCOM

Kvalitní partnerská matrace dvou tuhostí. Horní strana matrace – měkčí je z kvalitní polyuretanové pěny, která je tvarovaná do masážních nopů. Nopky jsou rozděleny do 7 anatomických zón. Použitím nopů dochází k lepšímu prokrvení pokožky a uvolnění svalů. Spodní strana matrace je opatřena masážními vlnkami pro dokonalou relaxaci a klidný spánek. Matrace má  pevnějším středem tvořený z rekonstituované polyuretanové pěny. Celková konstrukce matrace  má dlouhou životnost a dostatečnou kvalitu.

Nosnost  130 Kg,Výška  20 cm,Potah matrace standard, dělený zipem na půl, pratelný na 60°C ,Středně tvrdá matrace (úroveň 3)

WELLNES

Partnerská matrace dvou tuhostí. Velkou výhodou matrace je, že pro spojení jednotlivých vrstev matrace není použito lepidlo! Je tedy možnost praktického rozložení jednotlivých dílů při čištění. Horní strana matrace - měkčí, je opatřena kvalitní VISCO-línou pěnou, která působením tělesného tepla měkne a pružně se přizpůsobuje tvaru těla. Spodní strana matrace - tvrdší je z extra výběrové HR-studené pěny, která zásadně ovlivňuje kvalitu matrace a je profilovaná do 7 anatomických zón. Střed jádra matrace je navržen a profilován jako AIR SYSTÉM tak, aby zajistil odvětrání a komfort  matrace.

Bez použití lepidel,Nosnost  140 Kg,Výška  26 cm                                         ,Potah matrace aloe vera, dělený zipem na půl, pratelný na 60°C,Tvrdší matrace (úroveň 4)

THERAPY

Matrace je bez použití lepidel, je tedy rozložitelná na díly, například pro účel čištění. Vyrobena z extra prodyšné HR studené pěny a je profilovaná do 7 zón. Potah pratelný v pračce na 60°C. Matrace dvou tuhostí. jedna strana měkká druhá naopak o trochu tvrdší.

Nosnost: 120 kg,Výška: 20 cm,Měkká matrace (úroveň 2)

Postele na míru

Nová kolekce výrobků s jedinečným desingem postelí a válend.,Veškeré výrobky z naší kolekce jsou vyrobeny dle přání zákazníka: šířka, délka (max do 210cm), výška spací plochy, s nožičkami nebo bez, výška/šířka čela,Atypické rozměry za příplatek 25%,Termín dodání 4-8 týdnů,Své požadavky popsat do poznámky k objednávce popřípadě telefonickou domluvou

 

Objednat si také můžete naše služby: montáž na místě, výnos do patra a nebo ekologickou likvidaci starého nábytku. Zájem o služby připište do poznámky v objednávce.

Zboží dodáváme vlastní dopravou.

Parametry produktu

 • Rozměr 180x200 cm
 • Matrace Wellnes - tvrdost 4
 • Rošt Pevný lamelový rošt
 • S čelem ano
 • Barva Béžová
 • Šířka 172/192 cm
 • Výška 122 cm
 • Hloubka 211 cm
 • Podobné produkty

Podobné produkty

 • Podobné produkty podle značky

Podobné produkty podle značky

Přihlaste se do newsletteru

Přihlaste se do newsletteru