Grivalsky Postel Nikol Rozměr: 180x200 cm, Matrace: Vitalcom - tvrdost 3, Rošt: Polohovací lamelový rošt

19020,00 Kč

Značka: Grivalsky
Dostupnost: Skladem

0 hlasů

Do obchodu Nabytekpaul.cz

 • Do obchodu
 • Parametry

Do obchodu

Postel Nikol,Barevné provedení:

A51/A53

Rozměry: 160/180 cm

Délka: 211 cm,Šířka: 172/192 cm,Výška čela: 124 cm,Výška lehací plochy: 61-67 cm

 

 Dva růžné přístupy do úložného prostoru 

z boku (pevný lamelový rošt),s polohovacím roštem hlavy a otevíraní úložného prostoru od nohou (polohovací lamelový rošt)

Matrace:,VITALCOM

Kvalitní partnerská matrace dvou tuhostí. Horní strana matrace – měkčí je z kvalitní polyuretanové pěny, která je tvarovaná do masážních nopů. Nopky jsou rozděleny do 7 anatomických zón. Použitím nopů dochází k lepšímu prokrvení pokožky a uvolnění svalů. Spodní strana matrace je opatřena masážními vlnkami pro dokonalou relaxaci a klidný spánek. Matrace má  pevnějším středem tvořený z rekonstituované polyuretanové pěny. Celková konstrukce matrace  má dlouhou životnost a dostatečnou kvalitu.

Nosnost  130 Kg,Výška  20 cm,Potah matrace standard, dělený zipem na půl, pratelný na 60°C ,Středně tvrdá matrace (úroveň 3-4)

WELLNES

Partnerská matrace dvou tuhostí. Velkou výhodou matrace je, že pro spojení jednotlivých vrstev matrace není použito lepidlo! Je tedy možnost praktického rozložení jednotlivých dílů při čištění. Horní strana matrace - měkčí, je opatřena kvalitní VISCO-línou pěnou, která působením tělesného tepla měkne a pružně se přizpůsobuje tvaru těla. Spodní strana matrace - tvrdší je z extra výběrové HR-studené pěny, která zásadně ovlivňuje kvalitu matrace a je profilovaná do 7 anatomických zón. Střed jádra matrace je navržen a profilován jako AIR SYSTÉM tak, aby zajistil odvětrání a komfort  matrace.

Bez použití lepidel,Nosnost  140 Kg,Výška  26 cm                                         ,Potah matrace aloe vera, dělený zipem na půl, pratelný na 60°C,Tvrdší matrace (úroveň 3-4)

THERAPY

Matrace je bez použití lepidel, je tedy rozložitelná na díly, například pro účel čištění. Vyrobena z extra prodyšné HR studené pěny a je profilovaná do 7 zón. Potah pratelný v pračce na 60°C. Matrace dvou tuhostí. jedna strana měkká druhá naopak o trochu tvrdší.

Nosnost: 120 kg,Výška: 20 cm,Měkká matrace (úroveň 2-3)

Postele na míru

Nová kolekce výrobků s jedinečným desingem postelí a válend.,Veškeré výrobky z naší kolekce jsou vyrobeny dle přání zákazníka: šířka, délka (max do 210cm), výška spací plochy, s nožičkami nebo bez, výška/šířka čela,Atypické rozměry za příplatek 25%,Termín dodání 4-8 týdnů,Své požadavky popsat do poznámky k objednávce popřípadě telefonickou domluvou

 

Objednat si také můžete naše služby: montáž na místě, výnos do patra a nebo ekologickou likvidaci starého nábytku. Zájem o služby připište do poznámky v objednávce.

Zboží dodáváme vlastní dopravou.

Parametry produktu

 • Rozměr 180x200 cm
 • Matrace Vitalcom - tvrdost 3
 • Rošt Polohovací lamelový rošt
 • S čelem ano
 • Barva Šedá
 • Šířka 172/192 cm
 • Výška 124 cm
 • Hloubka 211 cm
 • Podobné produkty

Podobné produkty

 • Podobné produkty podle značky

Podobné produkty podle značky

Přihlaste se do newsletteru

Přihlaste se do newsletteru