Magnat Dětská postel DOMEČEK D2 bílý 80 x 160 cm Rošt: Bez roštu, Matrace: Bez matrace

4199,00 Kč

Značka: Magnat
Dostupnost: Skladem

0 hlasů

Do obchodu Vyprodejpovleceni.cz

  • Do obchodu
  • Parametry

Do obchodu

Produkt je dodáván v baleních pro vlastní montáž. Sada obsahuje šrouby a pokyny potřebné pro sestavení postele.

 Délka vnější, 166 cm

 Délka vnitřní , 160 cm

 Šířka vnější, 89 cm

 Šířka vnitřní, 80 cm

 Výška horní desky, 120 cm

Materiál postele: Masiv,Kvalitní postele z masivu jsou vyrobené nejčastěji z dubového nebo bukového dřeva, tedy léty prověřeného materiálu. Spolu s robustní konstrukcí má postel dlouhou životnost bez známek poškození. Postele z masivu mají klasický rám neboli trup postele a rošt. Dnes je velkým bonusem úložný prostor ve stejném provedení. Postele s masivního dřeva jsou pevné, odolné a zdravotně nezávadné.

Barva postele,Bílá,Moderní interiér a čistá linie vám pomůže vytvořit postel v bílé barvě. Tato neutrální barva je oblíbená mnoho let a opět se vrací na pomyslnou první příčku oblíbenosti. Působí svěže a vzdušně, snadno ji sladíte s jinými odstíny a tóny i tmavších barev. Ložnice bude působit relaxačně a klidně.

Lakovaná postel,Lakovaný povrch postele je odolnější vůči mechanickému poškrábání, pevný a pyšní se dlouhou životností. Lak vytvoří na povrchu ochrannou vrstvu tzv. film, povrch je poté hladký. Dalším pozitivem je snadná údržba, lze otřít pouze navlhčeným hadříkem nebo přípravkem na ošetření nábytku. Možnou nevýhodou je oprava poškozeného povrchu, ten se musí celý obrousit a znovu nalakovat.

Postel vhodná do dětského pokoje,Dětská postel by měla být kvalitní, aby pomáhala zádům zdravě růst a slušela i pokojíčku. Také by měla být bezpečná, to zajistí zábrany nebo bočnice, hrany by měly být zaoblené. Nejdůležitější částí postele je matrace a rošt. Dětem bychom měli vybírat matraci o vyšší tuhosti. Výška postelí pro menší děti bývá kolem 25 cm, větším dětem vyhovují vyšší postele kolem 45 cm. Obrovskou výhodou pro maminky je úložný prostor pod postelí, kam snadno uloží přikrývky nebo hračky.

Doporučený rošt: Lamelový,Lamelový rošt se skládá z jednotlivých lamel a rámu, ke kterému jsou upevněné pomocí pouzder. Ideální počet lamel se pohybuje kolem počtu 28 kusů, jejich šíře a vzdálenosti jsou různé. Čím více lamel rošt má, tím větší oporu dokáže poskytnou vaší páteři a celým zádům. Lamely se většinou vyrábějí ze dřeva. Tento typ roštu velice dobře pruží a je vhodný i pro nižší matrace.

Balení domečkové postele D1 obsahuje:

 Kvalitní opracovaná konstrukce z borovicového dřeva, Extra hladký, lakovaný povrch se zakulacenými rohy. Šetrný a bezpečný i pro ty nejmenší děti., Výběr vhodného roštu, Kompletní spojovací materiál včetně montážní sady, Návod ke složení, Záruka 2 roky,  ❤️ Zaručenou radost dítěte z krásné nové postýlky

Návod k posteli,Sestavení postele není žádná věda! Chcete se podívat co vás čeká? Níže si můžete prohlédnout kompletní návod k sestavení. Není se čeho bát.

Návod na sestavení postele DOMEČEK D2 80 x 160

Parametry produktu

  • Rošt Bez roštu
  • Matrace Bez matrace
  • Výrobce Magnat
  • Rozměr 80 x 160 cm
  • Lak Ano
  • Vhodné do Dětského pokoje
  • Podobné produkty

Podobné produkty

  • Podobné produkty podle značky

Podobné produkty podle značky

Přihlaste se do newsletteru

Přihlaste se do newsletteru