Matrace alena - 70 x 190 cm

2418,00 Kč
4835,00 Kč
-50%

Značka: GR
Dostupnost: Skladem

0 hlasů

Do obchodu Nabytek-harmonia.cz

  • Do obchodu

Do obchodu

Matrace Alena je vyrobena ze značkové německé pěny EuroFoam®. Tato pěna zajišťuje perfektní cirkulaci vzduchu a zároveň je dostatečně tuhá k zajištění optimální podpory páteře při spánku. Vytvořené mikroklima zabraňuje usazování plísní a roztočů, čímž splňuje veškeré hygienické požadavky pro opravdu kvalitní spánek. Matrace je střední tuhostí, což je hodnota vhodná pro naprostou většinu populace. Je také oboustranně použitelná, což významně prodlužuje celkovou životnost matrace.

Matrace je opatřena luxusním potahem, který obsahuje výtažek známé rostliny Aloe Vera Barbaensis z rodu liliovitých. Má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně. Postupně se uvolňující extrakt z AloeVera umožňuje dokonalou relaxaci ve spánku.Potah je příjemný na dotek, prodyšný, snímatelný a pratelný do 60C. Potah je vhodný pro alergiky a astmatiky a zároveň má antibakteriální účinky.

Charakteristika matrace Alena:

Pěnová matrace se střední tvrdostí H2 , polohovatelná,Výška jádra matrace 10cm,Výška  včetně potahu cca 11 cm, hmotnost 10 Kg,Nosnost do100 Kg,Doporučené uložení na pevný nebo lamelový rošt-min.18 lamel,Vhodné pro alergiky,Matraci lze zakoupit v několika různých rozměrech,Potah je opatřen zipem, je snímatelný a pratelný do 60C

Při výběru matrace zaklikněte požadovaný rozměr.

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.

  • Podobné produkty

Podobné produkty

  • Podobné produkty podle značky

Podobné produkty podle značky

Přihlaste se do newsletteru

Přihlaste se do newsletteru