MODERNHOME Zahradní slunečník Skos 200x200 cm béžový

985,00 Kč

Značka: MODERNHOME
Dostupnost: Skladem

0 hlasů

Do obchodu Houseland.cz

  • Do obchodu

Do obchodu

ZAHRADNÍ SLUNEČNÍK

Deštník lze sklopit,Průměr 268 centimetrů,Materiál je odolný vůči dešti a slunečnímu záření,Stabilní, silný rám,4 silná deštníková ramena,Nastavení výšky deštníku,Větrací otvor v horní části vrchlíku,Produkt značky ModernHome

OCHRANA PŘED SLUNCEM A DEŠTĚM,Příliš mnoho slunce v horkých letních dnech může být škodlivé, proto při odpočinku na zahradě stojí za to dbát na bezpečnost a trochu stínu.,Pokud si chcete na zahradě nebo terase vytvořit stínované chráněné místo, bude náš funkční deštník dokonalým řešením. Deštník ochrání před neočekávanými srážkami během zahradní párty.,Kromě funkčnosti má deštník jednoduchý moderní vzhled, který z něj činí dokonalý doplněk k terasám, balkonům a dokonce i kempům. Průměr deštníku umožňuje jeho montáž na většinu zahradních stolů.

DOBŘE NAVRŽENO

Odolný materiál - chrání před deštěm a sluncem, vyrobený z polyesteru o hustotě 180 g / ㎡.

Tyč o průměru 38 mm - deštník lze namontovat do stojanu nebo na stůl s upraveným otvorem.

Silná hliníková konstrukce - 4 těžká ramena dělají deštník stabilní a odolný.

Větrací otvor - zabraňuje stresu způsobenému poryvy větru.

NASTAVENÍ SLUNEČNÍKU

Největší výhodou deštníku je schopnost naklonit vrchní část. Toto řešení poskytuje nejlepší ochranu před slunečními paprsky, když slunce není vysoko.

A to vše díky takzvanému systému „TILT“, díky kterému můžete nastavit střechu deštníku pod úhlem a získat tak větší stínovací plochu.

NASTAVENÍ VÝŠKY,Podle svých potřeb můžete nastavit výšku deštníku v rozmezí od 190 cm do 248 cm. V kombinaci s možností naklonění nastavíte deštník tak pohodlně, jak chcete, a přitom blokovat sluneční paprsky.

SPECIFIKACE:

Materiál pláště: 180 g / ㎡ polyester,Počet ramen: 4,,Rám: práškově lakovaná ocel v šedé barvě,Průměr rámu: ¢ 38 mm,Hmotnost: 6 kg,Barva: zelená

  • Podobné produkty

Podobné produkty

  • Podobné produkty podle značky

Podobné produkty podle značky

Přihlaste se do newsletteru

Přihlaste se do newsletteru