Moderní nástěnné hodiny BUTTERFLIE 3D BLACK NH048
produkt již není v nabídce

Moderní nástěnné hodiny BUTTERFLIE 3D BLACK NH048

  • Do obchodu

Do obchodu

Moderní nástěnné dekorační hodinyHodiny jsou vyrobeny z akrylového skla PMMA . Tento materiál má moderní a estetický vzhled , je snadné a 6 krát silnější než obyčejné sklo . Je výborným dekorativním doplňkem a dokonale odráží sluneční světlo . Díky své odolnosti vůči UV záření a vlastnostem materiálu nevyžaduje zvláštní údržbu a velmi dlouho si zachovává svůj původní stav .

Materiál – akrylové sklo PMMA s vysokým leskom,Farba – BLACK,Mechanizmus - QUARTZ napájaný AA batériami (štandardné batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia),Celkový rozmer - 45cm x 60cm, iba tvár hodín - 28cm x28cm

Dekorační hodinky oživí každý interiér , přidají mu šarm a stylObjednejte si a přesvědčte se na vlastní očiBalíček obsahuje :- Moderní nástěnné hodiny s dalšími prvky- Návod pro instalaci a záruční list- Hodinky zabalené v krabici

NÁVOD PRO MONTÁŽ NÁSTĚNNÝCH DEKORAČNÍCH HODIN,Balíček obsahuje:

Hodiny spolu s dekorativními částmi

Šablona usnadňující montáž na stěnu

Postup pro montáž dekoračních nástěnných hodin:

Naplánujte si rozložení hodin na stěně

Libovolně si umístěte a připevněte na stěnu šablonu, která Vám usnadní rozložení všech částí hodin. Pro přichycení šablony doporučujeme použít malířskou pásku, která se snadno odlepí ze stěny a nezanechává žádné stopy.

Části nástěnných hodin umisťujte na stěnu v dostatečném odstupu a v příslušných mezerách, přesně podle šablony.

Na vyznačeném místě na šabloně (dírka ve středu šablony) si poznamenejte místo pro háček, na kterém bude zavěšena hlavní část hodin s ciferníkem. Použijte háček nebo hřebík s větší hlavičkou, aby byly nástěnné hodiny zavěšené na stěně dostatečně stabilně.

Když budou všechny části nástěnných hodin umístěny na stěně, můžete odstranit šablonu a následně i ochrannou fólii z oddělených částí nástěnných hodin. Tato šablona je určena pouze k jednorázovému použití.

Umístěte do strojku hodinek baterie AA a nastavte správný čas.

*** Fólii z dílčích částí nástěnných hodin můžete odstranit i před montáží, upozorňujeme Vás však, abyste se co nejméně dotýkaly jejich povrchu, protože mohou na skle s vysokým leskem zůstat otisky prstů, které se obtížně odstraňují.,K čištění částí nástěnných hodin vždy používejte měkký hadřík.

Záruční list k nástěnným hodinám si můžete stáhnout »ZDE«

  • Podobné produkty

Podobné produkty

  • Podobné produkty podle značky

Podobné produkty podle značky

Přihlaste se do newsletteru

Přihlaste se do newsletteru