Moderní televizní stolek timothea - dub šedý/černá
produkt již není v nabídce

Moderní televizní stolek timothea - dub šedý/černá

produkt již není v nabídce
  • Do obchodu

Do obchodu

Televizní stolek Timothea je řazen mezi moderní kusy nábytku a již samotným designem oživí každý obývací pokoj. Zajímavé spojení dubového dekoru s černou barvou působí stylově, a přesto nerušeně a decentně zapadne do mnohých interiérů. Stolek také zaujme neobvyklým členěním úložných a odkládacích prostor. Horní deska poslouží jako plocha pro televizi o velikosti až 50” (palců). Pod ní se nachází otevřený prostor, který je z části krytý výklopnými dvířky. Můžete do něj uložit herní konzole, přehrávače a další příslušenství. Dvířka poté poslouží k uschování věcí před nánosem prachu.

Obě části jsou vybaveny průchodkou, která výrazně usnadňuje zavedení kabelů. V levé části stolku je policový systém, který jej rozšiřuje o další odkládací místa. Díky použitému materiálu je stolek velmi snadný na údržbu. Materiál stolku je lamino o tloušťce 16mm, které postačí otřít vlhčeným hadříkem. Mezi jeho další přednosti patří dobrá odolnost proti oděru a krátkodobé vlhkosti. Stolek je posílen ABS a HDF 3mm. Rozměry televizního stolku Timothea jsou 185,5x36,5x138,5cm (š, h, v).

Televizní stolek Timothea v jiném barevném provedení najdete níže v souvisejících produktech spolu s dalšími tipy na nábytek do obývacího pokoje.

  • Podobné produkty

Podobné produkty

  • Podobné produkty podle značky

Podobné produkty podle značky

Přihlaste se do newsletteru

Přihlaste se do newsletteru