Napínací potah na židli s opěradlem Karo šedý

559,00 Kč

Dostupnost: Skladem

0 hlasů

Do obchodu Vyprodejpovleceni.cz

  • Do obchodu
  • Parametry

Do obchodu

Parametry,Šířka: 44 cm,Délka: 44 cm,Výška opěradla: Až 65 cm,Materiál: 60% bavlna | 38% polyester | 2% elastan ,Barva: Šedá,Doporučená teplota praní: 30 °C,Počet ks v balení: 2 ks

Materiál 60 % bavlna, 38 % polyester a 2 % elastan,Napínací potahy jsou vyrobeny z 60 % bavlny, 38 % polyesteru a 2 % elastanu. Díky zastoupení elastických vláken potah dostatečně pruží a snadno se navléká na určený druh nábytku. Potahy se zásadně nežehlí. Po vyprání a důkladném proschnutí jednoduše navléknete pomocí molitanových válečků.

Udělejte ze staré židle novou,Stará židle je stále funkční, ale čalounění je už opotřebované a nehezké? Nezoufejte. Nemusíte hned kupovat novou židli, stačí vám potah. Elastický potah snadno navléknete i sundáte, můžete ho jednoduše vyprat a opět použít. Udělejte ze staré židle novou během pár minut a za pár korun. Moderní vychytávka promění celý interiér, můžete vybírat ze široké nabídky barev i vzorů.

Ochraňte židli před chlupy zvířat,Bojíte se o vaši židli a chcete předejít možnému poškození nebo znečištění?! Moderní elastické potahy ochrání novou i starou židli. Vytvoří druhou ochrannou vrstvu, kterou jednoduše sundáte i potáhnete. Potah ocení rodiny s malými dětmi, ale i domácími mazlíčky. Ochraňte židli před chlupy zvířat chytře. Potah můžete vyprat a zbavit ho všech skvrn nebo chlupů. Elegantní a funkční řešení pro všechny..

Prodlužte životnost židle,Na novou židli schází ještě pár drobných a ta stávající je už ošoupaná a nevzhledná?! Elastickým potahem na židli vyřešíte situaci raz dva. Prodlužte životnost vaší staré židle během pár minut. Potah zabrání poškození i znečištění. Navíc promění vzhled celého interiéru k nepoznání. Napínací potah dokonale přilne k čalounění židle, je jemný a příjemný na dotek. Péče o něj je snadná, během chvíle ho sundáte, vyperete a opět povléknete.

Změna designu obýváku během minuty,Omrzel Vás interiér obývacího pokoje nebo kuchyně?! Vylepšit ho, nemusí být nutně obrovskou investicí. Proměnu si můžete dopřát za pár korun. I drobné detaily jako je nová barva sedačky, křesel nebo židlí přemění celý obývací pokoj nebo kuchyň k nepoznání. Změna designu během minuty nebyla nikdy jednodušší. Moderní vzory, pastelové i syté barvy vylepší interiér a promění ho k nepoznání. K dokonalosti vám bude scházet už jen nový potah na dekorační polštářek.

Nežehlete napínací potahy! ,Elastické potahy nikdy nežehlete. Vysoká teplota poškodí vlákna a dojde ke ztrátě požadované pružnosti. Po vyžehlení může docházet k sesouvání potahu a špatnému přiléhání. Potahy musí nábytek dokonale obepnout a pevně držet.

Barva: Šedá,Směs světla a temnoty, synonymum pro šedou barvu. Neutrální barva stínu je ideální do každého moderního interiéru. Trendy šedá je variabilní a jednoduše ji zkombinujete s jinými barvami. Pomáhá odstranit úzkost, napětí, nahromaděný stres a působí uklidňujícím dojmem. Jednoduše elegantní dojem opticky zvětší malé prostory a nevyžaduje náročnou péči.

Doporučená údržba,Pořízením potahu na pohovku nebo křeslo prodloužíte jejich životnost o mnoho let. Důležitá je i samotná péče o potah. Před prvním použitím ho vyperte při teplotě 40 °C. Celkově vysoké teploty praní mohou poškozovat vlákna, působit opotřebovanějším dojmem nebo způsobovat vyblednutí barev. Používejte jemné prací prostředky určené na barevné nebo světlé prádlo. Potah nikdy nebělte a nepoužívejte čistící prostředky na bázi chlóru. Po vyprání ihned vytáhněte z pračky a pečlivě vyvěste. Po důkladném vyschnutí už jen natáhněte na nábytek. Elastické potahy se nežehlí.

Balení obsahuje:

 2 ks napínacích potahů na židli

Parametry produktu

  • Barva Šedá
  • Materiál 60% bavlna | 38% polyester | 2% elastan
  • Doporučená teplota praní 30 °C
  • Šířka 44 cm
  • Délka 44 cm
  • Výška opěradla Až 65 cm
  • Podobné produkty

Podobné produkty

  • Podobné produkty podle značky

Podobné produkty podle značky

Přihlaste se do newsletteru

Přihlaste se do newsletteru