Noční stolek Sandemo High 2S, borovice (Barva: Ořech)

6288,00 Kč

Značka: Visby
Dostupnost: není skladem

0 hlasů

Do obchodu Eoshop.cz

  • Do obchodu

Do obchodu

Noční stolek Sandemo High 2S, borovice,Stabilní stolek s hladkou přední částí, bez úchytů. Je elegantní a praktický. Lze jej použít v hale, v obývacím pokoji nebo v ložnici. Je ideálním řešením pro lidi, kteří si cení jednoduché krásy. Klasické a nadčasové tvary jsou zárukou spolehlivosti a dokonalého vzhledu po mnoho let.

Rozměry:,Šířka: 40 cmHloubka: 34 cmVýška: 38 cmVnitřní rozměry zásuvky: 32 cm x 28 cm x 12 cmVýška nohou: 2,5 cmTloušťka konstrukčních prvků: 2 cm

Technické parametry:,Materiál: masivní borovicové dřevoDřevo spojené s "klouby prstů" - díky tomu je beze skvrn a uzlů na viditelné straně, a co je nejdůležitější, je odolnější vůči poškození a vlhkosti V zásuvkách jsou moderní vodítka s funkcí tichého zavírání a brzdy - takové řešení je založeno na principu automatického zpomalení zásuvky v poslední chvíli jejího uzavření.

Výhody produktu:

Vyrobeno z přírodního ekologického dřeva,Jednoduchá a elegantní forma,Pevná a stabilní konstrukce,Optimální rozměry

Rozměry a hmotnost balení: 18 x 44 x 35 cm; 11 kg,Pozor! Vynaložili jsme veškeré úsilí, abychom zajistili, že prezentované barvy odrážejí jejich skutečné barvy co nejpřesněji. Mohou se však mírně lišit od skutečných - je to způsobeno nastavením monitoru / displeje a grafické karty a také různorodostí vybavení a jejich individuálním nastavením. Barva se také může lišit v závislosti na individuálních vlastnostech daného kusu dřeva.

  • Podobné produkty

Podobné produkty

  • Podobné produkty podle značky

Podobné produkty podle značky

Přihlaste se do newsletteru

Přihlaste se do newsletteru