Ral Rohová sedací souprava Mälmo – 5

35089,00 Kč

Značka: Ral
Dostupnost: Skladem

0 hlasů

Do obchodu Luceda.cz

  • Do obchodu
  • Parametry

Do obchodu

Rohová sedací souprava Mälmo nabízí velké množství prostoru pro celou rodinu. Díky kvalitním materiálům má dlouhou životnost a již na první pohled zaujme svým moderním designem. Svými rozměry se bude hodit do menších obývacích pokojů, ale jistě se neztratí ani ve větších obývacích pokojích, kde nebude zabírat příliš mnoho místa. Prostorovou orientaci sedací soupravy tak můžete přizpůsobit libovolně svým potřebám s ohledem na velikost a uspořádání vašeho obývacího pokoje.

Díky revolučnímu použití vestavěného LED osvětlením po stranách jsme získali úžasný rohový efekt. Můžete nastavit tón a barvu světla tak, aby vás uvolnilo, uklidnilo a uvedlo vás do blaženého stavu. LED diody šetří energii a jsou zcela bezpečné. 

Snadno čistitelné materiály používané pro čalounění – neabsorbují prach.,Použili jsme několik vrstev pěny, které se postupem času přizpůsobují tělesné hmotnosti.,Jsou jediným a jedinečným výrobkem na našem trhu jedinečným designem.,Jedná se o nejprodávanější model na Německém trhu.,Nábytek byl vyroben podle našeho designu a jsme jediným výrobcem tohoto modelu. 

Sedací souprava může mít levý nebo pravý roh, dle vaše uvážení.

Sedací souprava má spací funkci.

V ceně jsou všechny výše uvedené látky Malmö, ale lze objednat i jiné materiály. Najdete je v našich dalších produktech. Odstíny se mohou mírně lišit od skutečných barev v důsledku individuálního nastavení monitoru. 

V případě pochybností zašleme vzorky látek ZDARMA. 

MALMO - k dispozici v široké škále barev, od klasických hnědých a šedých až po charakteristické výrazné barvy. Textilie se zřetelným efektem dvoubarevné s jemnou vazbou, povrch je velmi trvanlivý a odolný proti oděru.

 

Vaší zvolenou barevnou kombinaci (v číslech dle barev níže) nám prosím uveďte v objednávce!!!

Parametry produktu

  • Celková délka 260 cm
  • Celková šířka 172 cm
  • Délka sedáku 72 cm
  • Velikost spaní 172x260 cm
  • Podobné produkty

Podobné produkty

  • Podobné produkty podle značky

Podobné produkty podle značky

Přihlaste se do newsletteru

Přihlaste se do newsletteru