TZB Zahradní houpačka Kejtek - modrá

1665,00 Kč

Značka: TZB
Dostupnost: Skladem

0 hlasů

Do obchodu Houseland.cz

  • Do obchodu

Do obchodu

Parádní zahradní houpačka Kejtek - modrá.

Tato houpačka se bude skvěle vyjímat na vaší zahradě, hřišti a nebo na terase. Celý její systém je založený na klasické kývavé konstrukci s neobvyklým sedákem, který je vyrobený z odolného polypropylenu. Hřebe hnízdí je zavěšen na nylonových provazech s propleteným kovovým kroužkem číslo 8 pro výškovou instalaci, celá je zakončena kovovými kroužky. Houpačku tedy můžete zavěsit dvěma způsoby. Na jeden a nebo dva body.

Rám sedadla houpačky je vyroben z pozinkované oceli práškové barvy, navíc je pokryt pěnou, která zvyšuje bezpečnost. Montáž a demontáž houpačky je velmi jednoduchá a rychlá.

Houpačku může používat i více lidí najednou.

Technická specifikace houpačky Kejtek

Celkový průměr: 120 cm,Výškově nastavitelné: 100 - 180 cm,Tloušťka rámu s šňůrkou: 44 mm,Tloušťka rámu bez kabelu: 39 mm,Tloušťka nosných kabelů: 10 mm,Průměr lana na ráfku: 6 mm,Průměr čar na mřížce: 7 mm,Pro děti od 3 let,Použití: uvnitř i venku,Zaoblené hladké povrchy pro větší bezpečnost,Pěnové polstrování pro zvýšení bezpečnosti,Materiál rámu: pozinkovaná ocel, prášková barva,Materiál drátu: 10 mm nylon,Materiál sedáku: polypropylen,Maximální zatížení: 150 kg,Hmotnost: přibližně 5,5 kg

  • Podobné produkty

Podobné produkty

  • Podobné produkty podle značky

Podobné produkty podle značky

Přihlaste se do newsletteru

Přihlaste se do newsletteru