Věšák na kabáty ALTRO nerezový broušený ZACK

2109,00 Kč

Značka: ZACK
Dostupnost: Skladem

0 hlasů

Do obchodu Domio.cz

  • Do obchodu
  • Parametry

Do obchodu

design věšáku na kabáty,Jak vidíte, tak se jedná o velice decentní design zaměřený na jednoduchost a kouzlo leštěné nerezové oceli.

Někomu by konečný vzhled mohl připomínat hrábě. Záleží na vaší fantazii, ale můžeme vám zaručit, že si ho rychle zamilujete.

Celkově má sedm háčků, na které je možné zavěsit bundu, kabát, šálu nebo cokoli jiného.

Držák má lehce zaoblené hrany, aby se o něj nikdo neporanil. 

VYTŘÍBENÁ KVALITA A SNADNÁ INSTALACE,Tento věšák s vámi dožije. Jedná se o velice kvalitní a pečlivě zpracovaný materiál od německého výrobce.

I z fotky musíte poznat, že se jedná o robustní držák, který se jen tak neopotřebuje.

Při instalaci se obejdete i bez vrtání. Stačí použít speciální montážní lepidlo a máte během pár minut hotovo. Bez děr ve stěně!

co si zapamatovat o VĚŠÁKU NA KABÁTY?

Jedná se o velice kvalitní a robustní věšák vyráběný z německé nerezové oceli.,Při instalaci můžete místo vrtání použít montážní lepidlo. - VÍCE ZDE,Má zaoblené hrany pro zaručení maximání bezpečnosti.,Má celkem 7 háčků pro zavěšení čehokoli.,Je nenáročný na údržbu.

O DESIGNU ZACK,Firma ZACK je prémiovou evropskou značkou, specializující se na produkty z nerezové oceli v segmentu designových bytových doplňků, která se již po desetiletí drží inovace a exkluzivity.

Zack má rozsáhlou kolekci doplňků, čítající přes čtyři sta výrobků pro každou příležitost, každou náladu a každý prostor. 

Parametry produktu

  • Modelová řada ALTRO,ALTRO
  • Šířka 70 cm
  • Podobné produkty

Podobné produkty

  • Podobné produkty podle značky

Podobné produkty podle značky

Přihlaste se do newsletteru

Přihlaste se do newsletteru